Publicatie - Jaarrapport

Notarisbarometer vastgoed, 2025, T4: heropleving vastgoedmarkt in België en prijsontwikkelingen in Vlaanderen

Bron: notaris.be
14-01-2026
Publicatiejaar: 2026 Editie: 2025 T4 Aantal pagina's: 7

De Vastgoedbarometer analyseert alle vastgoedtransacties die in België iwerden afgesloten op basis van notariële akten. De cijfers tonen een duidelijke heropleving van de vastgoedmarkt na de terugval in 2023. In 2025 lag het aantal verkopen 14,2 procent hoger dan in 2024, terwijl het aantal transacties in 2023 nog met 15 procent was gedaald tegenover 2022 en in 2024 nagenoeg stabiel bleef.

De stijging van het aantal verkopen deed zich voor in alle gewesten. In Vlaanderen nam het aantal transacti…

Deze tekst is gebaseerd op de originele bron en tot stand gekomen met inzet van AI-technologie. Controleer bij twijfel en hergebruik de bron voor juistheid en actualiteit.
Bron: https://www.notaris.be/nieuws/vastgoed-in-de-eerste-negen-maanden-van-2025-15-meer-verkopen-dan-een-jaar-geleden - 14-01-2026
Online raadpleegbaar
Digitaal in de collectie
Je hebt niet genoeg rechten om dit te raadplegen
Is raadpleegbaar bij
Termen(8)
Vastgoedprijzen
Bevolkingsontwikkelingen en woningmarkt
Cijfers en statistieken Vlaanderen